Bramy przesuwne

AKCESORIA

Firma SOLMET przygotowała dla swoich klientów cały szereg akcesoriów z kategorii automatyka do bram. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem centrali, lamP sygnalizacyjnych, fotokomórek, kolumn, klawiatur i sterowników, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

  1. Centrale Nice to jeden z najważniejszych elementów systemu automatyki do bram wjazdowych oraz garażowych, rolet, systemów oświetlenia czy szlabanów parkingowych. Centrale Nice wyróżniają się niezawodnością przez lata. Zabezpieczone są trwałą, hermetyczną obudową, którą w zależności od modelu jest zamontowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Centrale pracują na kodzie dynamicznie zmiennym, co znacznie podnosi ich bezpieczeństwo.

2. Lampa sygnalizacyjna np. lampa ELDC – najczęściej używana

LEDOWA Lampa sygnalizacyjna ELDC. Lampa sygnalizacyjna LEDOWA z możliwością montażu w kilku pozycjach, z wbudowaną anteną 433.92 MHz. Zasilanie 12 V (BLUEBUS) i 24 V, przezroczysta, stopień zabezpieczenia IP44. Jej…

3. Fotokomórki – posiadają wyjątkowe wzornictwo, są montowane na słupkach dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania bramy. Zasięg pracy urządzeń do 30 m

4. Kolumny aluminiowe – służą do umieszczenie na nich dodatkowych fotokomórek zwiększających bezpieczeństw. Elegancki design oraz stylowe wzornictwo komponują się odpowiednio z każdym rodzajem architektury. Solidna obudowa gwarantuje trwałość oraz odporność na uszkodzenia.

5. Przewodowa klawiatura z technologią BLUEBUS- klawiatura z rewolucyjną technologią BLUEBUS, która umożliwia podłączenie elementów systemu kontroli dostępu za pomocą przewodu 2-żyłowego. Jest świetnym rozwiązaniem, dzięki któremu nie musimy pamiętać o pilotach do otwierania bramy.

6. Uniwersalny sterownik do zdalnego zarządzania automatyką domową i wielu innych zastosowań. Użytkownik za pomocą komunikacji Wi-Fi lub poprzez sieć GSM może uaktywnić przekaźnikowe wyjście sterownika, co umożliwia uruchamianie nie tylko automatyki domowej, lecz również ogromną ilość innych zastosowań.

POLECAMY

centrala Nice

lampa sygnalizacyjna

EPMB fotokomórka

kolumna PPH1

bezprzewodowa klawiatura 

uniwersalny sterownik

Masz pytanie?