Bramy przesuwne

AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH 

Napędy do bram garażowych Nice są funkcjonalne i nowoczesne. Dobierając napęd do bramy należ wziąć pod uwagę wymiary bramy i jej ciężar, a także częstotliwości otwierania oraz oczekiwanej szybkości działania siłownika.
Istnieje duży wybór automatyki o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo..

Napędy do bram garażowych dzielimy na:

1. automatyka posesyjna

2. automatyka przemysłowa

Modele popularnych napędów do bram garażowych:

  • Spin to siłowniki do bram garażowych o powierzchni 8 m 2, 9 m2 oraz 13m2 z napędem paskowym zapewniającym cichą i płynną obsługę bramy.
  • Shel to siłowniki z napędem łańcuchowym o sile uciągu do 600N i 750N, do mniejszych bram garażowych o powierzchni bramy do 8 m2 oraz 11m2.
  • Sumo to siłowniki do automatyzacji bram przemysłowych, garażowych, sekcyjnych o powierzchni od 5.0m² do 15.0m². Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować je do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania.
  • Soon to siłowniki do automatyzacji bram sekcyjnych o powierzchni do 16m2. Służą do obsługi bram garażowych przemysłowych średnich i dużych.

POLECAMY

SPIN

Sumo

Shel

Soon

Masz pytanie?