Bramy przesuwne

PILOTY

Piloty Nice cieszą się uznaniem dzięki swojej precyzji i jakości wykonania. To urządzenia najnowszej generacji odporne na uszkodzenia w wyniku upadku, wstrząsów, przygniecenia czy przejechania przez koła samochodu. Charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, posiadają kod dynamicznie zmienny o dużej ilości możliwych kombinacji, dlatego kodu nie da się odtworzyć i skopiować.

Pilot Nice, mają różny niepowtarzalnemu wzór. Zwolennicy klasycznych rozwiązań mogą wybierać spośród serii Flor-S, Era Flor, Smilo. Nowoczesne wzory pilotów to serie Era Inti, czyli piloty w wielu kolorach, np.żółty, czerwony, różowy, zielony, niebieski, czarny. Wszystkie piloty Nice to wyjątkowa elegancja, niewielki rozmiar i sprawdzona funkcjonalność.

Pilot Nice w zależności od serii i modelu może obsługiwać od jednego do aż dziewięciu kanałów.

Modele pilotów

1. Flor-S – to czarna obudowa z granatowymi przyciskami to cecha rozpoznawcza pilota Flor, który łączy wygodę i bezpieczeństwo ukryte w eleganckiej dyskretnej formie. Zasięg działania do 200m w terenie otwartym. W ofercie Nice piloty 1-, 2-, 4 – kanałowe. Flor nie są kompatybilne z pilotami Nice Smilo.

2. Era Flor – rodzina stylowych pilotów Era Flor jest zamienna z pilotami Flor. Pracują w kodzie dynamicznie zmienny o częstotliwości 433,92 MHz, a dzięki wykorzystywaniu 4,5 miliarda kombinacji nie jest możliwa ingerencja z zewnątrz w system automatyki..Uwaga: sterowanie radiowe Flor nie jest kompatybilne ze sterowaniem radiowym Smilo.

3. Era One – to 1, 2, 4 oraz 9-kanałowe piloty, które tworzą absolutnie unikalny system sterowania radiowego, dający zarówno instalatorowi, jak i użytkownikowi, wiele niespotykanych dotąd możliwości. One to także kolejny pilot w ofercie Nice o niezwykle wyrafinowanym, nowoczesnym wyglądzie. Może być prawdziwą ozdobą jako brelok do kluczy, lub zamontowany na desce rozdzielczej samochodu dzięki wygodnemu uchwytowi, w który jest standardowo wyposażony. Posiadają pokrywę dolną w kolorze białym.

4. Era Inti – piloty INTI -droga radiowa FLOR – Ich wyjątkowość to nie tylko uniwersalność, znacznie mniejsze wymiary lecz także nowoczesny design i paleta sześciu dostępnych kolorów. Dzięki temu każdy z domowników może być w posiadaniu pilota w swoim ulubionym kolorze. Elegancki, poręczny pilot może służyć także jako przyciągający wzrok brelok do kluczy. Piloty INTI nie są kompatybilne z pilotami Nice Smilo.

5. Smilo SM2, SM4 – piloty czarne, okrągłe, wyposażone w przezroczyste przyciski. Smilo to jeden z najlepiej rozpoznawalnych produktów firmy Nice. Smilo stworzony został z myślą o obsłudze bram wjazdowych oraz garażowych. Dwu- lub czterokanałowe piloty Smilo umożliwiają sterowanie czterema urządzeniami. Pozwoli to obsłużyć jednocześnie bramę i garaż. Dodatkowo, droga radiowa. Piloty Smilo nie są kompatybilne z pilotami Nice Flor.

POLECAMY

FLOR-S2

ERA-FLOR-S2-ZAWIESZKA

ERA-FLOR-2

ERA-FLOR-4

EraOne2

EraOne4

EraOne9

INTI2

INTI 2L

INTI 2Y

INTI 2B

INTI 2G

SM2

SM4

Masz pytanie?