segmenty

W naszej ofercie posiadamy segmenty z elewacyjnej stali nierdzewnej, które charakteryzują się nie tylko wysoką estetyką, ale również trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne. Natomiast segmenty sztachetowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalny wygląd ogrodzenia oraz prostotę montażu i użytkowania.

Segmenty

CZYTAJ WIĘCEJ

Segmenty z el. stali nierdzewnej

CZYTAJ WIĘCEJ

Segmenty sztachetowe

CZYTAJ WIĘCEJ

segmenty ogrodzeniowe gorlice

segmenty

Ogrodzenie jest częścią posesji. Eleganckie, trwałe, dopasowane do stylu zabudowy oraz przestrzeni wokół domu jest elementem świadczącym o gustach i upodobaniach właścicieli. Segmenty ogrodzenia mogą być eksponowane lub obsadzone roślinnością zasłaniającą przed przechodniami, sąsiadami lub kurzem ulicznym. Najczęściej stosowanym materiałem wykorzystywanym na konstrukcje ogrodzeń jest metal.

Cynkowane i malowane proszkowo nie wymagają dodatkowych zabiegów konserwacyjnych przez dziesiątki lat. Mimo dość znacznych kosztów cynkowania i malowania proszkowego takie właśnie zabezpieczenie jest już standardem.
Największym powodzeniem cieszą się ogrodzenia metalowe, proste, bez ozdób. Tym klientom proponuje się jako element wypełniający pręty lub profile stalowe.
Konstrukcja segmentów może być bardziej lub mniej wypełniona, tym samym w różnym stopniu chronić przed wścibskim okiem sąsiada.

segmenty ze stali nierdzewnej gorlice

Segmenty
z el. stali nierdzewnej

Klasyczna linia, minimalistyczna forma ogrodzeń Firmy SOLMET to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają prostych i ciekawych rozwiązań. Nowe wzory segmentów z elementami stali nierdzewnej posiadają wszystkie zalety ogrodzeń produkowanych w Firmie Solmet . Wykonywane są z największą dbałością i dokładnością, posiadają najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne w postaci cynkowania ogniowego, malowania proszkowego. Dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. farb proszkowych. Natomiast elementy ze stali nierdzewnej posiadają niezbędne atesty.

ogrodzenia SZTACHETOWE gorlice

SEGMENTY SZTACHETOWE

Proponujemy ogrodzenia i barierki balkonowe wykonane na bazie sztachetek metalowych produkowane w naszej firmie wg własnego projektu. Sztachetki firmy Solmet mają nowoczesny, prosty kształt nawiązujący do tradycji ogrodzeń sztachetowych, drewnianych. Nasze segmenty komponują się z każdym rodzajem słupków ogrodzeniowych, są lekkie, dlatego koszt cynkowania jest stosunkowo niewielki. Bramy przesuwne są lekkie i wygodne przy ręcznym oraz automatycznym otwieraniu. Wykonujemy ogrodzenia indywidualnie, do każdego ogrodzenia opracowujemy projekt i wycenę bezpłatnie. Uwzględniamy ukształtowanie terenu, wymurowane słupki, daszki oraz propozycje klienta. Służymy wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszych konstruktorów.

 

Ogrodzenie z segmentów sztachetowych łatwo dopasować do każdego otoczenia, a ich prosta forma doskonale podkreśla charakter kompozycji przestrzennej posesji. Segmenty ogrodzeniowe wykonane na bazie sztachetek metalowych zakończonych ozdobnym grotem są ponadczasowe, tworzą harmonijną całość z nowoczesną jak i bardziej tradycyjną zabudową. Produkowane są z największą dbałością i dokładnością , posiadają najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne w postaci cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Długość i wysokość segmentów oraz wygięcie łuku dopasowane są do wymiarów słupków ogrodzeniowych.

Wykonujemy segmenty:

  • o dowolnych wymiarach
  • z poprzeczką prostą lub  giętą
  • stosujemy elementy ozdobne  koszyczki -3 szt na segment
  • szerokość sztachety 4cm
  • odległość między sztachetami tylko 5cm.

Produkujemy segmenty o poprzeczce giętej typu:
SVKg, SVPg, SVCg, SVBg.
Dodatkową ozdobą są elementy kute
– koszyczki
– gałązki winogrona

Scroll to Top