Sztachety

Sztachety to element ogrodzenia, którym można podzielić teren na strefy oraz wyznaczyć granice działki. W naszej ofercie znajdują się sztachety o różnych wymiarach i wzornictwie, wykonane z najwyższej jakości metali.

Sztachety balkonowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Sztachety ogrodzeniowe

CZYTAJ WIĘCEJ

sztachety balkonowe gorlice

sztachety balkonowe

Sztachety balkonowe i ogrodzeniowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, służą naszym Klientom przez wiele lat. Konstrukcja sztachet oraz ich prawidłowy montaż do profili zabezpiecza elementy przed gromadzeniem się wody z opadów atmosferycznych na łączeniach. Nasze wyroby cieszą się uznaniem w Polsce i za granicą kraju. Sztachety sprzedawane luzem do samodzielnego spawania są surowe, niemalowane.

Sztachety ogrodzeniowe gorlice

Sztachety ogrodzeniowe

Ogrodzenie to inwestycja na lata, dlatego sztachetki są nie tylko trwałe, ale spełniają również wymagania estetyczne. Są wykonywane na indywidualne zamówienia, ich długość jest dowolna, są profilowane i wytłaczane , mają szerokość 4cm. Materiałem podstawowym wykorzystywanym do ich produkcji jest blacha o grubości 2mm. Najpopularniejsze są sztachety surowe, niemalowane przeznaczone do spawania lub cynkowane i malowane proszkowo do przykręcania.

Scroll to Top